Doprava tovaru

Všetok tovar v e-shope bosanozka.sk máme skladom. Môže však nastať situácia kedy sa tovar predá priamo na prevádzke skôr ako to stihneme odpísať zo skladu. 

Pri nákupe nad 75€ s DPH máte dopravu zdarma.

Prijaté objednávky sa snažíme vyriešiť hneď a odoslať ešte v ten deň, ak už nie je možné odoslať tovar v deň prijatia objednávky, odosielame tovar v nasledujúci pracovný deň. Našou prioritou je odoslať Vašu objednávku čo najkôr.

Pri výnimočných situáciach (napr. Vianoce) kvôli vyťaženosti sa môže stať, že tovar odíde až o 48 hodín.

Možnosti dopravy

Osobné prevzatie balíka

Po prijatí objednávky Vám tovar nachystáme a elektonicky Vás informuje o nachystam tovare. Objednávku je potrebné vyzdvihnúť do 2 pracovných dní, inak bude stornovaná a pri platbe kartou alebo prevodom bude účtovaný manipulačný poplatok. Pripravené balíky si môžete vyzdvihnúť na adrese: Bosá nôžka, M.R.Štefánika 1515, 075 01 Trebišov.

Zásielkovňa - odberné miesto 

Objednaný tovar bude doručený na Vami vybrané výdajné miesto Zásielkovne, väčšinou do 1-3 dní.

Ak dôjde k dlhšiemu doručeniu, nezodpovedáme zato. Tovar sa snažíme odoslať čo najskôr.

Hneď ako tovar odošleme, zašleme Vám potvrdenie objednávky s číslom zásielky. Na stránke Packety, môžete sledovať kde sa Vás balík nachádza.

Keď bude Váš tovar doručený na pobočku, príde Vás sms a email o uložený zásielky s PIN kodom na vyzdvihnutie.

Kuriér Packeta - HOME

Objednávka Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby Packeta HOME . 

Tovar bude doručený zväčša do 1-2 pracovných dní od odovzdania kuriérovi. V časoch najväčšeho vyťaženia kuriérov sa môže dodacia doba predĺžiť.

Hneď ako tovar odošleme, zašleme Vám potvrdenie objednávky s číslom zásielky. Na stránke Packety, môžete sledovať kde sa Vás balík nachádza.

Žiadame zákazníkov, aby si po prebratí balík/zásielku poriadne skontrolovali, či nedošlo k jej poškodeniu. V prípade neskoršieho zistenia poškodenia balíka/zásielky bude prípadná reklamácia prebiehať výlučne medzi Vami a doručovacou spoločnosťou a pravdepodobne nebude uznaná.